Rusza druga kolejka Polskiej Ligi Esportowej

Rusza druga kolejka Polskiej Ligi Esportowej

108 odsłon
0

Po krótkiej przerwie Polska Liga Esportowa powraca z drugą kolejką spotkań. W poniedziałek i wtorek rozegranych zostanie łącznie 10 spotkań, a w akcji zobaczymy takie drużyny jak Team Kinguin i AGO Esports co gwarantuje wszystkim oglądającym mnóstwo emocji. 

W pierwszym meczu zobaczymy ekipę Mikstura czyli mix kierowany przez Pawła Bielińskiego, który ostatnio jest na ustach wszystkich fanów sceny, a sytuacja w której jeden z członków teamu “Innocent” nie został dopuszczony do gry w lidze podzieliła polskie środowisko CS:GO. Na sam start czeka ich pojedynek z x-kom team.

Drużyna kierowana przez Wiktora “TaZa” Wojtasa dzień rozpocznie od meczu z Invizy Esports, a w drugim meczu staną do walki z Izako Boars. Popularne pingwiny znajdują się ostatnio w wyśmienitej formie, a mecze w PLE będą doskonałym przetarciem przed offline’owymi finałami Mistrzostw Polski ESL, które czekają ich w najbliższy weekend.

AGO Esports rozpoczyna swoją przygodę w tym sezonie meczem z PRIDE późnym wieczorem we wtorek, a następnie na ich drodze stanie formacja M1 Gaming. Wszystko wskazuje na to, że drużyna z czołówki polskiego CS’a odniesie dwa zwycięstwa na start nowego sezonu.

Poniżej rozpiska spotkań drugiej kolejki PLE.

Poniedziałek:

18:00 MIKSTURA vs x kom-team

19:00 Invizy Esport vs Team Kinguin

20:00 M1 Gaming vs PACT

21:00 Izako Boars vs Team Kinguin

22:00 Codewise Unicorns vs Izako Boars

Wtorek:

18:00 x-kom team vs M1 Gaming

19:00 MIKSTURA vs PRIDE

20:00 PACT vs Codewise Unicorns

21:00 AGO Esports vs Pride

22:00 AGO Esports vs M1 Gaming

Mecze będą transmitowane na kanale Pawła “Saju” Pawelczaka.

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *