Wojciech “Aster” Komincz odchodzi z Twitch.tv

Wojciech “Aster” Komincz odchodzi z Twitch.tv

481 odsłon
0

Po czterech lata opieki nad polskim community Aster odchodzi z Twitcha

Wojciech “Aster” Komincz w Twitch.tv pełnił funkcję Partnership Account Managera na Polskę.  W dniu dzisiejszym na swoim prywatnym facebooku przekazał informację, że kończy swoją współpracę z serwisem.

Aster to postać znana większości użytkowników najpopularniejszego esportowego serwisu streamingowego. Przez 4 lata pracy dla serwisu wielokrotnie można go było oglądać na transmisjach gdzie dbał o jakość contentu dostarczanego przez twórców i wypowiadał się na chacie.Brał również udział w organizacji najróżniejszych eventów związanych z promocją platformy w Polsce.  Swoją karierę w branży zaczął już jednak dużo wcześniej grając profesjonalnie w Starcrafta. Prywatnie jest bratem MaNy czyli najpopularniejszego polskiego gracze we wspomniany wcześniej tytuł Blizzarda.

W oświadczeniu na swoim facebooku Komincz dziękuję wszystkim za owocne cztery lata wspominając o tym, że nie zamieniłby tego doświadczenia na nic innego, wspomina też o tym, że ostatni raz w barwach Twitcha będziemy mogli go zobaczyć na imprezie Poznań Game Arena, która odbędzie się w najbliższy weekend.

Nikogo też pewnie nie zdziwi jeśli za jakiś czas usłyszymy o nowym miejscu pracy Astera bo jak wiadomo z branży esportowej nie jest tak łatwo się wyrwać, a jak już kogoś wciągnie to na całego.

Fot. Twitch / Ewa Nowak

 

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *